Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Sims 2 Mazlíčci

8. 3. 2009

The Sims™ 2 Mazlíčci
Hra The Sims 2 se zdála dokonalá. Chyběli jí jen čtyřnozí kamarádi.

Vytvořte vašim simům perfektní domácí mazlíčky. Trénujte je, hrajte si s nimi a zamilujte si je! Vyberte si ze spousty plemen psů a mnoha druhů koček. Nebo si jednoduše vytvořte svého unikátního mazlíčka. Vaši simové budou moci své mazlíčky učit novým trikům, vzít je na procházku do parku nebo jim budou moci koupit hračky, pelíšky a mnoho dalšího. Ale pozor, mazlíčci mají velmi nepředvídatelné myšlenky!

 
Simové mají domácí mazlíčky!

ObrazekOsvoj si psy, kočky, morčata nebo papoušky a hraj si s nimi. Trénuj své domácí mazlíčky a uč je novým trikům. Mazlíčci mají dokonce vlastní „osobnost“ – jsou chytří, přátelští, směšní či rozjaření.

 
Vytvoř si své mazlíčky

ObrazekVyber si z více než 22 plemen psů, zahrnujících např. retrívry, bígly, mopsy a schnoodly, a z 15 druhů koček mezi nimiž jsou siamská a mainská mývalí kočka a mnoho dalších. Také můžeš využít své fantazie k vytvoření vlastních druhů – a to úpravami vzhledových rysů jakými jsou tvar těla, barva, srst, čumák a uši. Přítomnost genetických informací v krvi vašich mazlíčků umožní vznik zcela nových plemen.

 
Sedni, lehni, sedni!

ObrazekSimové mohou povzbuzovat nebo ukázňovat své mazlíčky, ale trénování je může vyvést z míry, dokonce budou „dělat mrtvé“, aby se tréninku vyhnuli. Neukáznění mazlíčci by mohli vykopat díru na trávníku, podrápat pohovku, převrhnout koš s odpadky nebo jiným způsobem překvapit svého majitele, ale simové mohou správným tréninkem změnit chování svých mazlíčků!

 
I mazlíčci mají kariéru

ObrazekNyní již nebudou vydělávat pouze vaši simové! Vytrénovaní mazlíčci budou moci také vydělávat a žít jednou ze tří kariér – show business, bezpečnost a služby. Každé povolání jim nabídne pět pracovních úrovní.

 
Přátelé pro životní styl

ObrazekMazlíčci se stanou plnohodnotnými členy vaší rodiny a budou spolu prožívat zajímavé momenty – děti hrající si se štěňátky, teenager využívající půvabu svého zvířátka k získání pozornosti, dospělí sledující televizi společně s kočkami a nebo starší simové užívající si slunný den v parku se svým psím společníkem.

 
Pochlub se svými mazlíčky

ObrazekSdílej své oblíbené mazlíčky s ostatními hráči Sims 2: Pets prostřednictvím systému pro sdílení Sims 2 obsahu.